Aktuality

Ve středu 17. července pořádáme testovací akci kol a elektrokol španělské značky BH

Tým 4sport vám rád představí showtruck plný jízdních kol a elektrokol španělské značky BH. Kola si budete moci prohlédnout i vyzkoušet. Testování kol  bude oproti občanskému průkazu. 

Místo konání - Bistro Sport, Kouty, 757 01 Valašské Meziříčí (cyklostezka směr Rožnov p.R.)

10:00 - 19:00

V případě nepřízně počasí prosím sledujte aktuality.

 

Uzavření prodejny přes Velikonoce

Vážení zákazníci, v průběhu Velikonoc 29.3.-1.4.2024 bude naše prodejna uzavřena. Děkujeme za pochopení.

 

Novinky lyží ELAN v našem test centru

Naše test centrum lyží ELAN jsme vybavili novou kolekcí řady Primetime. Máme k dispozici modely Primetime N.3 W, Primetime 33 a Primetime 55+. Kromě toho jsme do půjčovny pořídili také nové modely slalomek SLX a obřaček GSX. Ceník půjčovny a bližší info naleznete zde. 

 

Od 1. listopadu prodlužujeme otevírací dobu naší prodejny

Zimní otevírací doba 1.11.-30.3.

pondělí - pátek 9:00- 12, 13:00 - 18:00

sobota 8:00 - 12:00

neděle zavřeno

 

V sobotu 20. května pořádáme předváděcí akci kol a elektro kol španělské značky BH

Tým 4sport vám rád představí jízdní kola španělské značky BH. Budete si moci kola prohlédnout a některá z nich i vyzkoušet.

Místo konání - Bistro Sport, Kouty, 757 01 Valašské Meziříčí (cyklostezka směr Rožnov p.R.)

10:00 - 18:00

OdkazPředstavení kol BH

V případě nepřízně počasí bude akce přesunuta na jiný termín. 

 

Letní otevírací doba 1.4.-31.10.

pondělí - pátek 9:00- 12, 13:00 - 17:00

sobota zavřeno

neděle zavřeno

 

Prodej na splátky

Vážení zákazníci, nově jsme u nás zavedli možnost platby na splátky přes společnost Essox. Platbu na splátky můžete využít na zboží objednané přes náš eshop v minimální hodnotě 2000kč. Na prodejně můžete tuto platební metodu využít také, ale je potřeba ji provést vzdáleně přes internet / náš eshop. Vyřízení je velmi jednoduché a zabere cca 20 minut včetně schválení.

 

Paddleboardy v naší půjčovně

Pro letní provoz jsme do naší půjčovny přidali paddleboardy. Můžete si je vypůjčit jen tak na den k přehradě, nebo i na celou dovolenou u moře. Pro jejich rezervaci nás kontaktujte. 

  

Prodej kol, cyklodoplňků a cykloservis

Po pár letech vzdělávání a vášnivého bajkování budeme od měsíce března postupně přecházet na cyklistický sortiment. Naleznete u nás kola značky Superior, cyklosortiment značek Uvex, Giro, Crank Brothers, Shimano, Maxxis, Etape, SCIcon, Finish Line, Motorex a další. Samozřejmě si u nás budete moct nechal vyservisovat svého dvoukolového miláčka. Na zimu se opět změníme v lyžařskou speciálku :-)

 
Změna názvu naší firmy

Vážení zákazníci, vzhledem k rozšiřování našich aktivit jsme přejmenovali naši firmu. Už nejsme "Ski Sport Kasárna s.r.o.", ale nově jsme "4sport VM s.r.o." (čti forsport). Nebojte se, jsme ale pořád ti stejní lidé na stejném místě, jen se budeme bavit sportem i v létě :-)

×

Splátková kalkulačka ESSOX