Aktuality

Zimní otevírací doba 1.11.-31.3.

pondělí - pátek 9:00- 12, 13:00 - 18:00

sobota 8:00 - 12:00

neděle zavřeno

 

Prodej na splátky

Vážení zákazníci, nově jsme u nás zavedli možnost platby na splátky přes společnost Essox. Platbu na splátky můžete využít na zboží objednané přes náš eshop v minimální hodnotě 2000kč. Na prodejně můžete tuto platební metodu využít také, ale je potřeba ji provést vzdáleně přes internet / náš eshop. Vyřízení je velmi jednoduché a zabere cca 20 minut včetně schválení.

 

Paddleboardy v naší půjčovně

Pro letní provoz jsme do naší půjčovny přidali paddleboardy. Můžete si je vypůjčit jen tak na den k přehradě, nebo i na celou dovolenou u moře. Pro jejich rezervaci nás kontaktujte. 

  

Prodej kol, cyklodoplňků a cykloservis

Po pár letech vzdělávání a vášnivého bajkování budeme od měsíce března postupně přecházet na cyklistický sortiment. Naleznete u nás kola značky Superior, cyklosortiment značek Uvex, Giro, Crank Brothers, Shimano, Maxxis, Etape, SCIcon, Finish Line, Motorex a další. Samozřejmě si u nás budete moct nechal vyservisovat svého dvoukolového miláčka. Na zimu se opět změníme v lyžařskou speciálku :-)

 
Změna názvu naší firmy

Vážení zákazníci, vzhledem k rozšiřování našich aktivit jsme přejmenovali naši firmu. Už nejsme "Ski Sport Kasárna s.r.o.", ale nově jsme "4sport VM s.r.o." (čti forsport). Nebojte se, jsme ale pořád ti stejní lidé na stejném místě, jen se budeme bavit sportem i v létě :-)

×

Splátková kalkulačka ESSOX