Aktuality

Omezení provozu 5.-15.10.2021

Vážení zákazníci, z důvodu nemoci bude naše prodejna v období 5.-15.10.2021 otevřena pouze ve všední dny od 14:30 do 17:00 hodin. Děkujeme za pochopení.

 

Paddleboardy v naší půjčovně

Pro letní provoz jsme do naší půjčovny přidali paddleboardy. Můžete si je vypůjčit jen tak na den k přehradě, nebo i na celou dovolenou u moře. Pro jejich rezervaci nás kontaktujte. 

 

Otevření naší kamenné prodejny

Vážení zákazníci, na základě vládních opatření můžeme opět od 10.5. 2021 otevřít naši prodejnu. 

Zároveň však přecházíme na letní otevírací dobu: Po-Pá 9-12,13-17. V sobotu a neděli máme zavřeno.

 

Prodej kol, cyklodoplňků a cykloservis

Po pár letech vzdělávání a vášnivého bajkování budeme od měsíce března postupně přecházet na cyklistický sortiment. Naleznete u nás kola značky Superior, cyklosortiment značek Uvex, Giro, Crank Brothers, Shimano, Maxxis, Etape, SCIcon, Finish Line, Motorex a další. Samozřejmě si u nás budete moct nechal vyservisovat svého dvoukolového miláčka. Na zimu se opět změníme v lyžařskou speciálku :-)

 

Uzavření naší kamenné prodejny

Vážení zákazníci, od 28.12. 2020 jsme byli nuceni uzavřít naši prodejnu z důvodu vládního nařízení až do odvolání. Pevně doufáme, že toto omezení bude co nejkratší. Pro nákup vybavení můžete využít náš e-shop. Pro servis a půjčovnu doporučujeme nám zavolat na 603160122 a individuálně se domluvíme na předání vybavení.  


Změna názvu naší firmy

Vážení zákazníci, vzhledem k rozšiřování našich aktivit jsme přejmenovali naši firmu. Už nejsme "Ski Sport Kasárna s.r.o.", ale nově jsme "4sport VM s.r.o." (čti forsport). Nebojte se, jsme ale pořád ti stejní lidé na stejném místě, jen se budeme bavit sportem i v létě :-)