Vážení zákazníci, naše prodejna musela být dle vládních nařízení uzavřena. Prosím kontaktujte nás na telefonu 603160122 a rádi s vámi vyřešíme vaši poptávku. Děkujeme za pochopení.

Aktuality

Prodej kol, cyklodoplňků a cykloservis

Po pár letech vzdělávání a vášnivého bajkování budeme od měsíce března postupně přecházet na cyklistický sortiment. Naleznete u nás kola značky Superior, cyklosortiment značek Uvex, Giro, Crank Brothers, Shimano, Maxxis, Etape, SCIcon, Finish Line, Motorex a další. Samozřejmě si u nás budete moct nechal vyservisovat svého dvoukolového miláčka. Na zimu se opět změníme v lyžařskou speciálku :-)

 

Uzavření naší kamenné prodejny

Vážení zákazníci, od 28.12. 2020 jsme byli nuceni uzavřít naši prodejnu z důvodu vládního nařízení až do odvolání. Pevně doufáme, že toto omezení bude co nejkratší. Pro nákup vybavení můžete využít náš e-shop. Pro servis a půjčovnu doporučujeme nám zavolat na 603160122 a individuálně se domluvíme na předání vybavení.  


Změna názvu naší firmy

Vážení zákazníci, vzhledem k rozšiřování našich aktivit jsme přejmenovali naši firmu. Už nejsme "Ski Sport Kasárna s.r.o.", ale nově jsme "4sport VM s.r.o." (čti forsport). Nebojte se, jsme ale pořád ti stejní lidé na stejném místě, jen se budeme bavit sportem i v létě :-)