Lyžařské brýle

Hned po výběru správné lyžařské helmy, by měly lyžařské brýle být druhým nejdůležitějším prvkem ve Vaší lyžařské výbavě. Není nic horšího, než jezdit poslepu, když Vám fouká, nebo sněží do očí a být nebezpečný nejen sám sobě, ale i okolí, nebo, vzdát lyžovačku kvůli počasí. Lyžařské brýle Vás navíc nejen chrání před větrem, při sněžení, nebo proti vniknutí cizího tělesa do oka, kvalitní brýle na lyžování mají navíc i UV ochranu, která chrání Vaše oči před škodlivým UV zářením. A vyberete si u nás i dětské lyžařské brýle

U nás můžete vybírat z nabídky lyžařských brýlí značek Salice, Cebe a Victory a to jak brýle dámské, pánské, tak i dětské varianty. Brýle se vyrábí buď s běžným zorníkem, který je čirý, nebo lehce tónovaný a je to nejlevnější varianta lyžařských brýlí. Dále jsou brýle s fotochromatickým zorníkem, který se sám zatmavuje podle intenzity světla.

Brýle se zrcadlovým zorníkem oceníte zejména při ostrém slunci a za jasného počasí, protože propouští méně světla a z venku jsou neprůhledné. Sjezdové brýle s polarizačním zorníkem navíc chrání před odlesky slunce například od vodní hladiny, nebo sněhu a více Vaše oči chrání před únavou.

TIP od nás: Pokud patříte k těm, kteří brýle na lyže rádi zapomínají doma a už na ně nechcete myslet, doporučujeme mrknout do kategorie lyžařských helem a vybrat si helmu se štítem. A počasí Vás už nikdy nepřekvapí.

Pokud si s výběrem vhodných brýlí nevíte rady, podívejte se do rubriky Jak vybrat výbavu, kde najdete podrobnější popis toho Jak vybrat lyžařské brýlePokud si i přesto nebudete vědět rady, neváhejte nás kontaktovat telefonicky, nebo emailem a nebo se zastavte přímo u nás na prodejně, kde Vám rádi s výběrem pomůžeme.

×

Splátková kalkulačka ESSOX