Dětské

Aby si Vaše dítě zimu zamilovalo, je třeba v něm lásku k lyžování pěstovat už od začátku. Proto je velice důležité dětské sjezdové lyže vybrat správně, aby si dítě lyžování oblíbilo a nebylo pro něj trápením. Dětské lyže pro nejmenší i juniorské jsou lehké a snadno ovladatelné tak, aby učení i lyžování bylo především zábava.

Ať už vybíráte první lyže, pro ty nejmenší, nebo pro pokročilejší, nebo juniory, z našeho širokého sortimentu si určitě vyberete. V kategorii dětských lyží najdete značky Lusti a Elan a pokud nechcete investovat do nových, v sekci použité lyže najdete širokou nabídku bazarových.

Výběrem dětských lyží to však nekončí. Je třeba věnovat pozornost i dalšímu vybavení a správně vybrat celý dětský lyžařský set. Neméně důležité je, aby správně seděly dětské lyžařské boty nebo dětská lyžařská helma.

Pokud si nevíte s výběrem rady, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, či osobně na naší prodejně. Sami lyžování milujeme a proto Vám s výběrem rádi poradíme a vybereme pro Vaše děti nejvhodnější vybavení tak, aby si chvíle na sjezdovce užívalo a mělo radost z pohybu.

19 položek celkem
Nahoru
Další produkty
×

Splátková kalkulačka ESSOX