Dětské lyžáky

Probouzet v těch nejmenších lásku ke sportu můžete nejen svým přístupem, ale důležité je vybrat malým lyžařům vhodné vybavení, tak, aby je lyžování bavilo a čas strávený na sjezdovce pro ně nebyl trápením. Spolu se sjezdovými lyžemi jsou dětské lyžařské boty nejdůležitějším vybavením, kterému je potřeba při výběru věnovat velkou pozornost. U dětských lyžáků je nejdůležitější, aby byla správně vybrána velikost tak, aby se naši nejmenší při učení netrápili tím, že je tlačí boty a mohli naplno vnímat, co se je snažíme naučit.
 
Dětské boty na lyže nabízíme v mnoha velikostech od značek Alpina a Nordica. U základních bot rozlišujeme pouze velikost a výšku boty, podle věku a výšky lyžaře. Podle toho mají lyžáky buď dvě, tři, nebo čtyři přezky. U pokročilejších dětských a juniorských lyžařů se pak dětské sjezdové boty rozlišují ještě podle tuhosti.
 
Pokud s výběrem vhodných bot pro Vaši ratolest potřebujete poradit, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo osobně přímo na naší prodejně ve Valašském Meziříčí. Dokážeme Vám poradit nejen s výběrem bot, ale vybereme pro Vašeho malého lyžaře celý komplet, včetně dětských lyží, nebo třeba lyžařské helmy. 
9 položek celkem
×

Splátková kalkulačka ESSOX