Sjezdové lyže

Pokud jste milovníkem zimy a sjezdového lyžování, jste u nás správně. Z naší široké nabídky si vybere každý. Ať už jste začátečník rekreační lyžař, lyžařka, junior, či zapálený lyžařský nadšenec a milovník sportovní rychlé jízdy, máme sjezdové lyže pro každého.

V naší nabídce najdete dětské lyžedámské lyžepánské lyže a samozřejmostí je široký výběr od rekreačních, lyže pro začátečníky až po sportovní, či závodní lyže pro zkušené lyžaře a to od světoznámých značek Elan a Lusti. V kategorii použité lyže pak mohou vybírat ti, kteří nechtějí investovat do vybavení nového. Zde máme široký výběr bazarového vybavení všech značek.

Výhodou je, že u nás pořídíte komplet celou výbavu na jednom místě a to nejen sjezdové lyže, ale i lyžařské botyhelmy na lyže, či lyžařské brýle.

Prodej lyží není jen naší prací, ale i dlouholetou vášní, proto je naším zájmem Vám pomoct, poradit a vybrat pro Vás to nejvhodnější vybavení tak, abyste si zimu a lyžování užívali a milovali stejně jako my a rádi se k nám vraceli.

Na našem blogu najdete článek, který Vám může napovědět jak vybrat ty správné lyže pro Vás. Pokud si i přesto nevíte rady, neváhejte se na nás obrátit telefonicky, nebo se zastavte osobně na naší prodejně ve Valašském Meziříčí. 

×

Splátková kalkulačka ESSOX