Saomon Stance 90 168cm

Kód: 7433
Neohodnoceno
Značka: Salomon
5 990 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
23.7.2024

Použité lyže Salomon Stance 90 jsou typickými allmountainy s výraznějším rockerem ve špičce a téměř neviditelným rockerem v patě, který ale znatelně usnadňuje výjezd z oblouku i pohyb v rozbitém a měkkém terénu. Dřevěné jádro z topolu je vyztuženo dvěma titanalovými vrstvami, přičemž ta horní disponuje dvěma protáhlými výřezy, které jsou osazeny lněnými vlákny, u užších verzí pak karbonem. To přispívá k plynulejšímu průhybu i lepšímu tlumení vibrací.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Stance jsou typickými allmountainy s výraznějším rockerem ve špičce a téměř neviditelným rockerem v patě, který ale znatelně usnadňuje výjezd z oblouku i pohyb v rozbitém a měkkém terénu. Dřevěné jádro z topolu je vyztuženo dvěma titanalovými vrstvami, přičemž ta horní disponuje dvěma protáhlými výřezy, které jsou osazeny lněnými vlákny, u užších verzí pak karbonem. To přispívá k plynulejšímu průhybu i lepšímu tlumení vibrací.

Stance jsou určeny jednoznačně pro dobré lyžaře a experty, zejména v delších a širších verzích. Mají skvělý tah do oblouku, výborně drží na hraně, a pokud se nebojíte vyšší rychlosti, odmění se vám absolutním klidem ve středních i delších obloucích, v nichž oproti těm krátkým vynikají. Jsou určeny na rozbředlý sníh, do jarního firnu nebo čerstvého prašanu, ale díky vyspělé sportovní konstrukci si dobře poradí i s tvrdším povrchem. Jsou stabilní, spolehlivé, navíc inklinující i k opravdu vysokým rychlostem.

Model sezóny 2021/2022

Délka: 168cm

Geometre: 122/88/104 ; R 18m

Vázání: Salomon Warden 13

Jedná se o použité lyže v dobrém stavu. Jsou po kompletním servisu.

Rádi Vám seřídíme vázání. Pokud o seřízení máte zájem, prosím napište nám váhu lyžaře, lyžařské dovednosti a délku skeletu lyžáku v milimetrech.

×

Splátková kalkulačka ESSOX